Iekšauss dzirdes aparāti – Bernafon Zerena

Iekšauss dzirdes aparāti – digitālas tehnoloģijas dabiskai dzirdei

Iekšauss dzirdes aparāti ir mazi un pilnībā digitāli palīgi. Visa tehnoloģija ir integrēta ierīces apvalkā. Centrālais elements ir niecīga mikroshēma, kas precīzi pielāgojas jūsu dzirdes zudumam. Augstas un zemas, skaļas un klusas skaņas tiek pastāvīgi analizētas, apstrādātas un automātiski pielāgotas klausīšanās videi. Mikroshēma pārsūta datus starp ierīcēm abās ausīs. Iekšauss dzirdes aparāti ir ieprogrammēti tā, lai tos varētu ideāli integrēt ikdienas dzīvē. Ar iepriekš noteiktu programmu palīdzību jūs varat klausīties mūziku, skatīties televīzijas pārraides vai viegli skatīties filmu kinoteātrīiekšauss dzirdes aparātiDzirdes aparāti nodrošina, ka jūsu dzirdes zudums tiek kompensēts diskrēti. Ievietojot tos auss kanālā, dzirdes aparātus ir grūti pamanīt. Jūsu ģimenes locekļi un draugi pamanīs, ka esat sācis labāk dzirdēt, pievērst uzmanību apkārtējām skaņām un vieglāk piedalāties sarunās.

Tāpat kā cilvēkiem ar normālu dzirdi, dzirdes aparāts uztver runu un skaņas auss kanālā. Pateicoties virziena īpašībām, iekšauss dzirdes aparāts ir orientēts uz telpisko dzirdi un atpazīst virzienu, no kura nāk trokšņi un skaņa. Rezultātā tiek iegūta dabiska skaņa ar līdzsvarotu skaņu ainavu.

Dzirdes aparātu savienojamība – iekļaujieties digitālajā vidē

Iekšauss dzirdes aparāti ir piemēroti bezvadu saziņai ar dažādām audio un video ierīcēm, piemēram, viedtālruņiem, planšetdatoriem vai televizoriem. Turklāt ierīci var savienot ar indukcijas sistēmām lekciju zālēs, baznīcās vai sabiedriskās ēkās.

Piemērots iPhone®

iphone

 

 

Dzirdes aparāti ir izveidoti iPhone tālruņiem un nodrošina tiešu saziņu ar iPhone, iPad vai iPod touch. Pateicoties 2,4 GHz tehnoloģijai, nākotnē jūs varēsiet baudīt audiosignālus tieši savos dzirdes aparātos. To ļauj enerģiju taupošā Bluetooth® Low Energy tehnoloģija.

Televīzijas skatīšanās

TV adapters

 

 

TV adapteris TV Adapter 2 pārraida TV skaņas signālus tieši uz dzirdes aparātiem, un jūs varat individuāli pielāgot skaļumu. Tas padara televizora skatīšanos ērtāku un patīkamāku pat lielā draugu vai ģimenes pulkā.

Vadība, izmantojot SoundClip-A

soundclip

 

 

SoundClip-A kalpo kā tālvadības pults, ārējais mikrofons un audio straumētājs vienā. Tas straumē skaņu no ierīcēm, kuras atbalsta Bluetooth®. Tas ir saderīgs ar Android ™ un iPhone® viedtālruņiem.

Lietotne EasyControl-A

bernafon

 

 

Izmantojot lietotni EasyControl-A, varat ērti un diskrēti mainīt skaļumu un programmu, izslēgt dzirdes aparātus vai pārbaudīt akumulatora stāvokli. Izmantojot šo lietotni, jūs varat kontrolēt un savienot citas ierīces, izmantojot internetu, izmantojot IFTTT savienojumu.

Kāds dzirdes aparāts ir piemērots tieši man?

Bernafon iekšauss dzirdes aparāti ir izstrādāti ar skaidru mērķi: nekādu kompromisu starp ergonomiku un ikdienas funkcionalitāti. Izstrādāti tā, lai pielāgotos Jūsu auss unikālajai formai, šie dzirdes aparāti nodrošina lietošanas ērtumu visas dienas garumā. Augstākās kvalitātes materiāli nodrošina nepārspējamu izturību, vienlaikus saglabājot vieglumu. Šie dzirdes aparāti ir izstrādāti tā, lai Jums netraucētu.

Katram cilvēkam ir atšķirīga ausu forma un ausu kanāli, tāpēc ir pieejami dažādi iekšauss dzirdes aparātu veidi. IIC un CIC ir mazākie auss kanāla dzirdes aparāti. Šie modeļi uzlabo skaņas telpisko uztveri. Nedaudz lielākas ITC un ITE ierīces ir piemērotas viegliem vai smagiem dzirdes traucējumiem.

Jums vispiemērotākais dzirdes aparāta veids ir atkarīgs no dzirdes zuduma, auss kanāla anatomijas un vēlamajām iespējām.

Kanālā neredzams dzirdes aparāts (IIC)

iekšauss dzirdes aparātsdzirdes aparāti

Dzirdes zuduma piemērotībaVieglam, vidējam dzirdes zudumam
Funkciju iespējasPamata
SavienojamībaNav pieejama
Baterijas izmērsNr. 10
Pielāgošanas līmeņi75/85
SpiedpogaNav pieejama
IeteicamsDiskrētumam, aktīvam dzīvesveidam

Pilna auss kanāla dzirdes aparāts (CIC)

Dzirdes zuduma piemērotībaVieglam, vidējam dzirdes zudumam
Funkciju iespējasPamata
SavienojamībaNav pieejama
Baterijas izmērsNr. 10
Pielāgošanas līmeņi75/85
SpiedpogaPapildu elements
IeteicamsDiskrētumam, aktīvam dzīvesveidam

Auss kanāla dzirdes aparāts (ITC)

iekšauss dzirdes aparātidzirdes aparāti

 

 

Dzirdes zuduma piemērotībaVieglam, vidējam dzirdes zudumam
Funkciju iespējasStandarta
SavienojamībaStraumēšana tieši dzirdes aparātos
Baterijas izmērsNr. 312
Pielāgošanas līmeņi75/85/90/100
SpiedpogaPapildu elements
IeteicamsDiskrētumam, aktīvam dzīvesveidam un elastīgumam

Iekšauss dzirdes aparāts (ITE)

iekšauss dzirdes aparāti Zerenaiekšauss dzirdes aparāti

Dzirdes zuduma piemērotībaVieglam, vidējam un smagam dzirdes zudumam
Funkciju iespējasPremium
SavienojamībaStraumēšana tieši dzirdes aparātos
Baterijas izmērsNr. 312 / Nr. 13
Pielāgošanas līmeņi75/85/90/100
SpiedpogaPapildu elements
IeteicamsAktīvam dzīvesveidam, veiklībai un elastīgumam

Uzticieties savam dzirdes aparātu speciālistam

Dzirdes aparāta izvēle ir atkarīga ne tikai no dzirdes zuduma, bet arī no dzīvesveida un personīgajām vēlmēm. Ļaujiet to ieteikt dzirdes aparātu speciālistam. Speciālists novērtēs jūsu situāciju un ieteiks jums piemērotāko dzirdes aparātu. No speciālista jūs saņemsiet arī padomus par ekspluatāciju un apkopi.

Nesteidzieties ar dzirdes aparāta iegādi

Līdzīgi kā ar jaunām brillēm, jums būs vajadzīgs laiks, lai pierastu pie dzirdes aparāta. Jebkurā gadījumā jūs uzreiz pamanīsit uzlabojumu. Lai iegūtu labu skaņas kvalitāti, dzirdes aparātam var būt nepieciešamas vairākas pieregulēšanas reizes. To darot, “aizmirstās skaņas” tiek apgūtas no jauna. Dzirdes aparātu speciālists strādās ar jums, lai veiktu pielāgojumus, līdz tiks atrasti ideālie iestatījumi.

Dzirdes aparātus iedala vairākās veiktspējas kategorijas, kas ietekmē dzirdes aparātu cenu. Zemāk varat iepazīties ar Bernafon Zerena iekšauss dzirdes veiktspējas kategorijām, piemēram, Zerena 9 ir visaugstākā veiktspējas kategorija.

Dzirdes aparātu speciālista konsultācijas

Pirms nākt uz konsultāciju, apdomājiet, ko vēlaties sagaidīt no dzirdes aparāta, kādas ir visbiežākās situācijas, kad dzirdat sliktāk, kāds ir jūsu dzīvesveids un dzīvesstils.

Surdocentrā strādā dzirdes aparātu speciālisti ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi, kuri ieteiks vislabākos risinājumus tieši jūsu dzirdes zudumam.

Pieraksts uz konsultāciju:

Pakalpojuma cena (bez dzirdes aparātu iegādes): 22,17

Drošības nauda (dzirdes aparātu izmēģināšana līdz 30 dienām): 200,00 eiro (izmēģināšanas perioda laikā Jums tiek izsniegts aizauss RITE dzirdes aparāts ar izvēlēto veiktspēju).

Iekšauss dzirdes aparāta izgatavošanas laiks ir no 1,5 līdz 2,5 nedēļām!

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Scroll to Top
Scroll to Top