Dzirdes aparāti: Phonak Naida Marvel

Dzirdes aparāti Phonak Naida Marvel

 • Skaidra un dzidra skaņas kvalitāte;
 • Savienojams ar viedtālruņiem (iOS® and Android™), TV, Roger mikrofoniem u.c.;
 • Viedtālruņa aplikācijas;
 • Bluetooth® straumēšana;
 • Pielāgojams un pieejams vairākās veiktspējas kategorijās.

dzirdes aparāti

Phonak tehnoloģija Marvel atpazīst un automātiski pielāgojas visām klausīšanās situācijām. Izbaudiet labāku runas izpratni ar mazāku klausīšanās piepūli troksnī.

Phonak  jaunākais Super Power dzirdes aparāts ir gadu ilgas izpētes un izstrādes rezultāts, kas apvienots vienā apbrīnojamā tehnoloģijā. Phonak koncentrējāmies uz to, ko vēlaties un ko sagaidāt no augstākās klases dzirdes aparāta – skaidru, bagātīgu skaņas pieredzi. Izmantojot šo filozofiju apvienojumā ar modernām tehnoloģijām, mēs esam izstrādājuši Phonak Naida M dzirdes aparātu, kas jums sniegs neatkārtojamu skaņas kvalitāti.

Naida Marvel – mīlestība no pirmās skaņas

Pirmo reizi piemērojot Phonak Naída Marvel dzirdes aparātus, jūs varat sagaidīt teicamu skaņas kvalitāti. Mēs esam to paveikuši, izmantojot mūsu tehnoloģiju pārbaudītās veiktspējas un visādā ziņā tās uzlabojot.

Phonak Naída Marvel atpazīst un automātiski pielāgojas klausīšanās apstākļiem. Izbaudiet labāku runas izpratni trokšņa un attāluma apstākļos ar Roger tehnoloģiju, kā arī samaziniet klausīšanās piepūli trokšņainos apstākļos un izbaudiet, kā jūsu dzirdes aparāti palīdz jums ikdienas dzīvē.

Galu galā laba dzirde ļauj jums piedalīties un vairāk sazināties, kā rezultātā jūs jūtaties labi par sevi! Apvienojiet to ar bagātīgu skaņas kvalitāti, kā arī viedtālruņa un TV savienojamību. Tas ir diezgan labs iemesls mīlēt Marvel… visu dienu, katru dienu!

dzirdes aparāti

Dzirdes aparāti Naida Marvel unikalitāte

Phonak Naída Marvel ir veidoti tā, lai jūs bez piepūles varētu izveidot savienojumu ar tālruņa zvaniem, ziņojumiem, e-pastiem, televizoru, daudzām lietotnēm un elektroniku, vienlaikus nodrošinot jaudīgu, bagātīgu skaņu.

Savienojums ar viedtālruņiem

Phonak Naida Marvel ir pasaulē pirmie super power aizauss dzirdes aparāti ar brīvroku tehnoloģiju, kas audio saturu straumē tieši no iOS®, Android™ vai citām ierīcēm, kas ir aprīkotas ar Bluetooth®. Tālruņa zvanus var pieņemt vai noraidīt ar spiedpogas palīdzību, kas atrodas uz dzirdes aparāta, pat ja tālrunis atrodas istabas otrā galā. Varat iestatīt arī tālruņa paziņojumus, kas tiek pārraidīti tieši jūsu dzirdes aparātos. Phonak Naida Marvel nodrošina arī stereo skaņas kvalitāti, straumējot mūziku, videoklipus, aplādes (podkāstus) un citu multimediju saturu.

Savienojums ar TV

Naida Marvel dzirdes aparātos ir AirStream™ tehnoloģija, lai straumētu skaņu no jebkura televizora un stereo sistēmas. Izbaudiet iecienītās TV programmas un filmas, izmantojot vienkāršu plug and play risinājumu – Phonak TV straumētāju.

To lietot ir tikpat viegli kā bezvadu austiņas – iespējams, pat labāk, jo šī jaunā tehnoloģija ļauj dzirdes aparātam Naida Marvel atšķirt straumētu runu un mūziku, automātiski to pielāgojot optimizētai skaņas kvalitātei.

Mobilā aplikācija myPhonak

Iegūstiet un pārvaldiet visu, ko jums sniedz jūsu dzirdes aparāti. Pateicoties dažādām lietotņu funkcijām, jūs varat izbaudīt pārliecību un mieru.

Ko jūs varat sagaidīt:

 • Tālvadības pults: pielāgojiet un kontrolējiet dzirdes aparātu skaļumu atbilstoši situācijai; pārslēdziet dažādas dzirdes aparāta programmas
 • Attālinātais atbalsts: dzirdes aparātu speciālists attālināti reāllaikā var pielāgot jūsu dzirdes aparātus
 • Dzirdes dienasgrāmata: sekojiet līdzi savai pieredzei, lietojot dzirdes aparātus, un dalieties savās atsauksmēs ar dzirdes aparātu speciālistu
 • Mani dzirdes aparāti: iegūstiet vairāk informācijas par dzirdes aparātu bateriju uzlādes stāvokli, pieejamajām programmām un statistiku

dzirdes aparāti naida

Phonak PartnerMic™

AirStream™ tehnoloģiju izmanto arī, lai straumētu skaņu no Phonak PartnerMic. Šo ierīci ir viegli izmantot individuālām sarunām un neatkarīgi no virziena pozīcijas.

Phonak Roger tehnoloģija un Naida Marvel

Situācijās, kad troksnis un attālums ietekmē dzirdi, runas izpratne var būt īpaši sarežģīta. Phonak piedāvā Roger saimes aksesuārus, lai uzlabotu dzirdes veiktspēju. Roger tehnoloģija tiek uzskatīta par bezvadu digitālo etalonu. Tas uztver runātāja balsi un bezvadu režīmā pārraida to uz dzirdes aparātiem, vienlaikus samazinot fona troksni.

Phonak Naida Marvel ar RogerDirect™ ir pielāgoti dzirdes aparāti, kas ļauj Roger tehnoloģijai straumēt skaņu tieši dzirdes aparātos, nepievienojot ārēju uztvērēju (nepieciešama instalēšana). Izmantojot šo unikālo jauninājumu, jūs varat pilnībā piedalīties sarunās pat trokšņainā vidē, piemēram, restorānos, sanāksmēs un darbā.

Phonak Marvel

Uzticami Super Power dzirdes aparāti

Kopš mūsu pirmā Super Power dzirdes aparāta izlaišanas 1978. gadā mēs esam nepārtraukti radījuši dzirdes risinājumus, kas ir paredzēti, lai nodrošinātu ikvienu cilvēku ar smagu un ļoti smagu dzirdes zudumi tuvāk skaņas skaistumam. Jaunais Naída M-SP iemieso augstākās klases dzirdes aparātu ar īpašām veiktspējas tehnoloģijām, nodrošinot jūs ar nepieciešamo jaudu, lai kompensētu dzirdes zudumu. Šie izturīgie dzirdes aparāti ļauj izbaudīt  ikdienas aktivitātes, zinot, ka tie darbosies jebkādos sadzīves un klausīšanās apstākļos.

 • Putekļu noturīgs
 • Ūdens noturīgs: IP68

Phonak Naida Marvel izmēģināšana

SIA “LNS Surdotehniskās palīdzības centrs” piedāvā Jums 14 dienas izmēģināt mazos un jaudīgos Phonak Audéo M-312!

Zvaniet vai rakstiet un piesakieties uz konsultāciju: +371 29196805 vai surdocentrs@surdocentrs.lv
Konsultācijas cena: 22,17 eiro.
Drošības nauda: 200 eiro.

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Scroll to Top