Bernafon SoundClip-A

210,00

Galvenās īpašības:

  • izmēri: 53 x 27 x 18 mm;
  • ierīce paredzēta kā mobilo tālruņu austiņas (brīvroku / austiņu profils) un stereomūzika (A2DP); Tālvadības / partnera mikrofons
  • Baterijas darbība: Tipisks ikdienas lietojums 16 stundas: 2 stundas audio straumēšana + 2 stundas tālrunis + 12 stundas gaidīšanas režīmā 36 h dīkstāves režīms (ieslēgts, nav straumēšanas); Uzlādes laiks: 2 stundas; Baterijas kopējais paredzamais dzīves ilgums: 80% jaudas paliek pēc 720 uzlādes / atkārtotas uzlādes cikla

 

SoundClip-A ir ierīce, kas paredzēta visiem tālruņiem, kas caur Bluetooth® savieno Bernafon 2,4 GHz bezvadu dzirdes aparātus ar moderniem mobilajiem tālruņiem un citām audio ierīcēm. Tas ļauj dzirdes aparātus izmantot kā stereo austiņas mūzikas straumēšanai un brīvroku tālruņa zvanu veikšanai abās ausīs. SoundClip-A darbojas arī kā tālvadības / partnera mikrofons, lai uzlabotu runas saprašanu viens pret viens nelabvēlīgās klausīšanās situācijās. Šis mazais praktiskais piederums darbojas arī kā tālvadības pults.

Dzirdes aparāti kā austiņas

Audio / mūzika no Bluetooth® pievienota mobilā tālruņa, planšetdatora, MP3 atskaņotāja utt. Tiek straumēta tieši abos dzirdes aparātos.

Tālvadības / partnera mikrofons

SoundClip-A darbojas kā tālvadības / partnera mikrofons, lai uzlabotu runātāja, kas to valkā, saprotamību vai nu attālumā (līdz 20 metriem), ļoti trokšņainā vidē, vai arī šo abu kombinācijā.

Austiņas mobilajiem tālruņiem

SoundClip-A var savienot pārī ar moderniem mobilajiem tālruņiem, izmantojot 2,4 GHz Bluetooth®, faktiski dzirdes aparātus pārvēršot par augstas kvalitātes austiņām. Skaņa no mobilā tālruņa tiek straumēta bezvadu režīmā tieši uz abām ausīm, savukārt SoundClip-A virziena mikrofoni uztver lietotāja balsi.

Dators / klēpjdators

Dažreiz var būt grūti tieši savienot pārī / izveidot savienojumu ar datorā iebūvēto Bluetooth®. Tādēļ SoundClip-A var izmantot kopā ar BTD800 USB vadu, lai nodrošinātu ērtu un ērtu savienojamību.

Scroll to Top
Scroll to Top