Dzirdes aparāti Leox

Dzirdes aparāti Leox – smagam dzirdes zudumam

dzirdes aparāti

Dzirdes aparāti Leox ir pirmie Super Power | Ultra Power klases dzirdes aparāti ar True Environment Processing™ tehnoloģiju, sniedzot jums jaunu skaņas uztveres līmeni, kas maksimāli pietuvināts realitātei. Leox no Bernafon ir ražoti Šveicē. Aizvadiet katru dienu viegli un ar pārliecību, lai arī kas notiktu.

Leox dzirdes aparātu priekšrocības

  • Nepārspējama veiktspēja

Leox uzstādītā kvalitātes latiņa var nebūt saredzama, taču to pilnīgi noteikti var sadzirdēt. Pateicoties vienam no visaugstākajiem skaņas pastiprinājuma līmeņiem visā industrijā, šis uzticamais dzirdes aparāts spēs pārliecināt pat Jūsu visprasīgākos klientus.

  • Risinājums sarežģītām situācijām

Pateicoties visizsmalcinātākajām tehnoloģijām, Leox ir sinonīms uzlabotai veiktspējai gan klusos, gan trokšņainos apstākļos. Dzirdes aparāta lietotāji var rēķināties ar skaidru, saprotamu runu un maksimālu klausīšanās ērtumu – gan tiekoties ar darījumu partneri, gan aizvadot ballīti draugu lokā.

  • Plašas pielāgošanas iespējas

Bernafon lietotne un pievilcīgais aksesuāru klāsts ļauj izveidot tīmekli starp lietotāju, dzirdes aparātu un dažādiem skaņas avotiem. Pateicoties viedajai bezvadu tehnoloģijai, lietotāji var straumēt audio no modernām Bluetooth® ierīcēm tieši savos dzirdes aparātos.

True Environment Processing™: Leox dzirdes aparātu pamatā

Ar True Environment Processing™ Bernafon tiecas radīt klausīšanās pieredzi, kas ir maksimāli pietuvināta realitātei. Atsakoties no mākslīgām skaņām un skaņas apstrādes ar aizkavi, lietotājiem ir pieejamas šādas priekšrocības:*

  • Skaņas uztveršana un apstrāde reālajā laikā padara apkārtējās vides skaņas daudz saprotamākas
  • Uzlabota signāla-trokšņa attiecība labākai runas uztverei un sapratnei trokšņainos un dinamiskos klausīšanās apstākļos
  • Paplašināta apkārtējās vides uztvere, palīdzot identificēt skaņas avotu un atrašanās vietu
  • Uzlabots klausīšanās ērtums trokšņainā vidē, nesamazinot runas uztveri un drošības signālu dzirdamību

Gan klusos, gan trokšņainos, gan jebkādos citos apstākļos dzirdes aparātiem ir jābūt vairāk kā tikai skaņu pastiprinošām ierīcēm. Tiem ir jāreaģē uz apkārtējās vides izmaiņām, sniedzot Jums tīru un precīzu apkārtējās skaņas uztveri.

 

Tradicionālie dzirdes aparāti pastiprina skaņas augstā līmenī, bieži vien atsevišķi neizdalot signāla veidu. Pastiprinājums ir balstīts uz novecojušu vides analīzes informāciju, izraisot aizkavētu un nevienmērīgu skaņas ainavu.

 

 

 

True Environment Processing™ ne tikai pastiprina runas signālu dzirdamību, bet arī padara šos signālus skaidrākus un rada viendabīgu skaņas ainavu. Šī tehnoloģija nodrošina lietotājiem saprotamu skaņas pastiprinājumu, saglabājot līdzsvaru starp runas struktūru, skaņas lokalizāciju un vispārēju klausīšanās ērtumu.

Dzirdes aparāti Leox ar DECS™

Dynamic Environment Control System™ jeb DECS™ apvieno visinovatīvākās Bernafon dzirdes tehnoloģijas. Pateicoties neticami jaudīgam mikročipam, DECS™ lieto vairāku sistēmu apvienojumu, lai nodrošinātu skaņas pastiprinājumu reālajā laikā un runas sapratni sarežģītos klausīšanās apstākļos, vienlaikus samazinot akustiskā signāla atbildes troksni. Rezultātā tiek nodrošināta optimāla runas saprotamība un klausīšanās ērtums dinamiskos apstākļos.

Dzirdes aparātu Leox savienojamība

Leox inovatīvās sistēmas koncentrējas uz lietotājiem ar smagu dzirdes zudumu, palīdzot tiem sazināties ar apkārtējo pasauli. Ar dažādu aksesuāru un tiešās straumēšanas palīdzību Bernafon ierīces nodrošina savienojumu starp dzirdes aparātiem un plašu skaņas avotu klāstu. Pateicoties intuitīvajai lietotnei, lietotāji var uzraudzīt un pārvaldīt savus dzirdes aparātus ar dažiem viedtālruņa pieskārieniem – ērti un diskrēti.

SoundClip-A

Daudzpusīgs aksesuārs brīvroku tālruņa sarunām ar iPhone® un modernajiem viedtālruņiem. To iespējams nēsāt ap kaklu vai piespraust pie krekla, un tas nodrošina uzlabotu saziņu no attāluma, kā arī trokšņainos apstākļos. Ar to ir iespējams arī ērti regulēt skaļuma līmeni un atbildēt uz tālruņa zvaniem.

TV-A

Šis adapteris straumē audio no Jūsu klienta iecienītākajām pārraidēm tieši dzirdes aparātos Dolby Digital® Stereo skaņas kvalitātē. Tas ir ērti un viegli uzstādāms, un to ir iespējams savienot pārī ar neierobežotu Leox dzirdes aparātu skaitu.

RC-A

 

Šī tālvadības pults ļauj viegli un nemanāmi pārvaldīt dzirdes aparātu. Tā ir viegla, ērti lietojama un patērē maz enerģijas.

EasyControl-A lietotne

Obligāta lietotne ikvienam pieredzējušam lietotājam, lai kontrolētu skaļuma līmeni un programmas, kā arī aplūkotu baterijas līmeni. Izmantojot IFTTT pakalpojumu, ir iespējams savienoties ar dažādām IoT ierīcēm un izveidot pielāgotus paziņojumus. Ir pieejama arī dzirdes aparātu atrašanas funkcija.

Dzirdes aparātu Leox veiktspējas kategorijas

Tieši tāpat kā citiem dzirdes aparātiem, arī Bernafon Leox iedalās veiktspējas kategorijās. Zemāk attēlā redzamas atšķirības starp Leox 7 un Leox 3:

Dzirdes aparātu Leox izmēģināšana

SIA “LNS Surdotehniskās palīdzības centrs” piedāvā Jums 14 dienas izmēģināt mazos un jaudīgos dzirdes aparātus Leox!

Zvaniet vai rakstiet un piesakieties uz konsultāciju: +371 29196805 vai surdocentrs@surdocentrs.lv
Konsultācijas cena: 22,17 eiro.
Drošības nauda: 200 eiro.

 

 

 

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Scroll to Top