Dzirdes aparāti: Bernafon Alpha

Dzirdes aparāti Alpha: iedvesmojoties no labākajiem

Dzīvnieku izcilā dzirde ir iedvesmojusi Bernafon radīt jauno dzirdes aparātu Alpha. Dzīvnieku dzirde ir daudzpusīga un spēcīga. Sekojot viņu paraugam, Bernafon Alpha apvieno divas izcilas tehnoloģijas vienā dzirdes aparātā. Tas nosaka labākas prioritātes visās vidēs un nodrošina dabisku un bezkompromisa skaņas pieredzi.

Bernafon vienmēr ir citādāk skatījies uz signālu apstrādi. Bernafon ir panācis lielisku runas saprotamību un dabisku skaņu, izmantojot novatorisko reāllaika skaņas apstrādi. Bernafon nepārtraukti meklē dažādus jauninājumus, kas uzlabo dzirdes aparātus. Pateicoties jaunākajiem sasniegumiem mikročipu tehnoloģijā, Bernafon ir radījis pirmo dzirdes aparātu ar Hybrid Technology™.

Līdzīgi kā hibrīdauto, arī Bernafon Alpha apvieno divas apstrādes pieejas vienā revolucionārā hibrīda sistēmā. Tas nodrošina, ka dzirdes aparāts pats prioritizē darbības dažādos apstākļos. Bernafon Alpha ir uzlādējams un viegli savienojams ar ārējām audio ierīcēm.

Jaunumi Bernafon dzirdes aparātos Alpha

  • Bernafon Hybrid Technology™ ir pirmā hibrīdtehnoloģija dzirdes aparātu industrijā. Tā apvieno divas apstrādes pieejas vienā hibrīda sistēmā, kas nodrošina runas izpratni un klausīšanās komfortu visdažādākajos vides apstākļos.
  • Alpha dzirdes aparātiem ir jauna mikroshēmu platforma, kas ir viena no progresīvākajām nozarē. Tajā ir 16 reizes lielāka apstrādes jauda un 8 reizes lielāka atmiņa (salīdzinot ar iepriekšējiem Bernafon dzirdes aparātu modeļiem).
  • Uzlādējamais miniRITE T R stils ir visiecienītākais starp Bernafon dzirdes aparātu lietotājiem. Tas ir diskrēts, neuzkrītošs un ērti atrodas aiz auss. Bezkontakta uzlāde ir vienkārša un ātra ar plug & play lādētāju.
  • Bernafon Alpha straumē skaņu no neskaitāmām audio ierīcēm. To ir viegli savienot ar viedtālruņiem ar iOS un Android™ operētājsistēmām.
  • EasyControl-A lietotne ļauj jums pārvaldīt dzirdes aparātus un pielāgot straumēto skaņu balansu un skaļumu.

Hybrid Technology™ – izcila skaņa bez kompromisiem

Alpha Hybrid dzirdes aparātiKlausīšanās situācijas rada dažādas problēmas. Bernafon Alpha ar Hybrid Technology™ uzlabo gan runas izpratni, gan klausīšanās komfortu. Šī tehnoloģija atšķir dažādas situācijas un pielāgojas katrai videi individuāli.

Hybrid Technology™ var darboties kopā vai atsevišķi, lai panāktu pareizo līdzsvaru bez kompromisiem – jo divi vienmēr ir labāki par vienu. Hybrid Technology™ sastāv no 4 hibrīda procesa blokiem. Katrs no tiem apvieno divas vienmērīgi mijiedarbojošās sistēmas, lai efektīvi darbotos jebkurā klausīšanās situācijā.

Hybrid Noise Management™

Jaunajā tehnoloģijā tiek izmantots pinna efekts, kas nodrošina dabiskāku skaņu, telpa tiek analizēta 360 grādu leņķi.

Lielāka daļa dzirdes aparātu cenšas pastāvīgi samazināt troksni, radot nedabisku skaņu. Viedā trokšņa samazināšanas funkcija sāk darboties tikai tad, ja atrodaties skaļā vidē, piemēram, kafejnīcā vai bārā. Šis procesa bloks ļaus jums ilgstoši atrasties trokšņainā vidē, nesasprindzinot dzirdi vai smadzenes.

 

Hybrid Sound Processing™

Reāllaika skaņas dabiskumu sniedz divas apstrādes stratēģijas, kas darbojas vienlaikus visā frekvenču diapazonā, pamatojoties uz 48000 signālu aprēķiniem sekundē. Reāllaikā tiek analizēts, vai ir nepieciešama trokšņu filtrēšana un zilbju pastiprināšana, ļaujot jums vieglāk saprast un izprast runu

 

 Hybrid Balancing™

Vai lietojot dzirdes aparātus, skaņa ir dobja, tai ir atbalss vai arī skaņas ir pārāk smalkas? Vai skaņa ir nedabiska, kad esat trokšņainā vidē? Ja uz šiem jautājumiem esat atbildējis apstiprinoši, tad jūsu tagadējie dzirdes aparāti ienākošo skaņu nebalansē pareizi.

Hibrīda balansa sistēma izmanto alpha čipu ar 16 reizes lielāku apstrādes jaudu un 8 reizes lielāku atmiņas mikroshēmu, kas ārkārtīgi ātri nogādā filtrētas skaņas uz jūsu smadzenēm.

Tas ir svarīgi, jo līdzsvarojot skaņu un apstrādājot to ātri, tiek izolēta kaitinošā atbalss un smalkās skaņas. Atrodoties telpās, kur ir liels fona troksnis, skaņa būs pilnīga, gluži kā cilvēkam ar normālu dzirdi, taču netiks apslāpēta cilvēku runa.

Hybrid Feedback Canceller™

Vai esat kādreiz dzirdējis, ka cilvēki jautā, kas tā par pīkstēšanu vai svilpšanu? Tā reizēm nāk no jūsu dzirdes aparātiem. Šo sauc par atbildes trokšņiem. Tie rodas, jo skaņa izplūst no dzirdes aparātiem.

Izmantojot Feedback Canceller, Bernafon ir radījis sistēmu, kas dažu milisekunžu laikā novērš atbildes trokšņus, pirms jūs tos sadzirdat. Atbildes trokšņus (gan statiskos, gan dinamiskos apstākļos) novērš nekavējoties, veicot līdz 126000 mērījumiem sekundē.

 

Iecienītākais uzlādējamais dzirdes aparāts

Uzlādējamos miniRITE T R dzirdes aparātus ir viegli lietot, ērti nēsāt un tiem ir pievilcīgs dizains.

 

Ar Alpha miniRITE T R jūs varat aizmirst par bateriju nomaiņu vai rezerves bateriju nēsāšanu līdzi. Litija jonu bateriju priekšrocības ir īss uzlādes laiks un samazināta baterijas nolietošanās laika gaitā.

 

 

dzirdes aparāti

Alpha miniRITE T R uzlādes ierīce izmanto induktīvo tehnoloģiju, ļaujot veikt dzirdes aparātu bezkontakta uzlādi, tādējādi samazinot kontaktu korozijas risku. Ierīces kompaktais, modernais dizains iederas uz jebkura naktsgaldiņa, savukārt integrētā USB 2.0 ligzda ļauj veikt uzlādi no dažādiem jaudas avotiem (nepieciešama lieljaudas USB 2.0 ligzda (500 mA izejas strāva)), ļaujot to paņemt līdzi jebkur.

 

 

Universāls un elegants

Dzirdes aparāti

Alpha miniRITE T R dzirdes aparātus ir vienkārši un ērti lietot katru dienu.

miniRITE T R izmēģinājuma laikā 90% klientu apstiprināja, ka dzirdes aparāts ērti novietojas aiz auss. Ergonomiskais dizains nodrošina pareizu un ērtu novietojumu, rezultātā iegūstot arī uzlabotu skaņas kvalitāti.

Bernafon Alpha ir pieejams 10 dažādās krāsu kombinācijās, kas atbildīs tieši jūsu stilam, ādas un matu krāsai.

 

 

 

Dzirdes aparāts Alpha un skaņas straumēšana

Bluetooth dzirdes aparāti

Bernafon Alpha dzirdes aparāti var straumēt skaņu no iOS un Android ierīcēm, kam ir 2.4 GHz Bluetooth® Low Energy bezvadu tehnoloģija.

Bernafon Alpha var lietot kā stereo austiņas, lai straumētu mūziku, sazinātos ar saviem mīļajiem videozvana laikā, pieņemtu tālruņa zvanus. Skaņa tiek straumēta tieši uz dzirdes aparātiem.

 

 

Papildu aksesuāri

To var lietot kā tālvadības pulti vai tālvadības mikrofonu, kas uzlabos starppersonu komunikāciju attālumā vai trokšņainā vidē. Daudzpusīgs aksesuārs brīvroku tālruņa zvaniem.

Šī ierīce straumē skaņu no TV tieši uz Alpha dzirdes aparātiem augstā stereo skaņas kvalitātē.

RC-A tālvadības pults sazinās ar Alpha dzirdes aparātiem, izmantojot 2,4 GHz bezvadu tehnoloģiju, un ļauj diskrēti regulēt skaļuma līmeni un mainīt programmas.

Noderīga bezmaksas lietotne katram dzirdes aparāta lietotājam.

  • Find my hearing aid (atrast dzirdes aparātu) funkcija;
  • Izmantojiet lietotni, lai izveidotu savienojumu ar vairākiem TV adapteriem;
  • Straumējiet tālruņa signālu uz jūsu dzirdes aparātiem;
  • Pielāgojiet basus, vidējās un augstās skaņas tonalitātes straumēšanas ekvalaizerī;
  • Mainiet dzirdes aparātu skaļumu, pārslēdziet programmas un pārbaudiet bateriju uzlādes līmeni.

Dzirdes aparātu izmēģināšana

SIA “LNS Surdotehniskās palīdzības centrs” strādā dzirdes aparātu speciālisti ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi, kuri ieteiks vislabākos risinājumus tieši jūsu dzirdes zudumam.

Pieraksts uz konsultāciju:

Pakalpojuma cena (bez dzirdes aparātu iegādes): 22,17 €

Drošības nauda (dzirdes aparātu izmēģināšana līdz 30 dienām): 200,00 eiro

 

 

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Scroll to Top
Scroll to Top