Laikrādis Wake’n’Shake SPOT

50,00

Nav noliktavā

Kategorija:

Laikrādis Geemarc Wake’n’Shake Spot ir paredzēts cilvēkiem, kuri nespēj dzirdēt standarta modinātāju, taču tas jums var šķist noderīgs, ja nereaģējat uz standarta zvana signāliem. Ja jūs dodat priekšroku stimuliem, kas nav audio, vai arī tos pilnīgi nespējat dzirdēt, laikrādī ir iekļautas mirgojoša LED gaismas vai vibrospilvena iespējas, ko var novietot zem spilvena. Jūs pat varat pielāgot katras funkcijas intensitāti.
Laikrādim Geemarc Wake’n’Shake Spot ir 95 dB skaļš zvana signāls 1 metru attālumā, kas pēc skaļuma līmeņa ir līdzīgs garāmbraucoša motocikla skaņai.
Modinātāja signālu, gaismas zibšņus un vibrāciju var ieslēgt atsevišķi vai vienlaikus. Jūs izvēlaties starp to, vai jums ir tikai zvana signāls, zvana signāls un zibspuldze vai visi trīs! Katras funkcijas intensitāti var mainīt atkarībā no jūsu jutības pret tām.
Strāvas padeves pārtraukuma gadījumā, varat laikrādī ievietot 2xAAA baterijas (nav iekļautas komplektā).Lai to izdarītu, vienkārši pabīdiet un noņemiet vāciņu pulksteņa apakšā un ievietojiet baterijas nodalījumā, ņemot vērā plus un mīnus polaritātes simbolus.

Scroll to Top