Resound TV Streamer 2

210,00

ReSound TV Streamer 2 pārvērš Jūsu dzirdes aparātus bezvadu austiņās, kas var darboties līdz 7 metru attālumā. Visi ReSound Smart Hearing dzirdes aparāti un visi TV modeļi ir savienojami ar šo piederumu. Piederumu var izmantot arī skaņas pārraidei no stereo iekārtas vai datora.
Šī ierīce sader ar visiem ReSound dzirdes aparātu modeļiem.

Skatieties televizoru kopā

Vienu no pirmajiem dzirdes zuduma simptomiem var pamanīt, skatoties TV. Cilvēki ar dzirdes zudumu palielina skaļumu, bieži vien līdz tādam līmenim, ka tas ir nepatīkams draugiem un tuviniekiem. Turklāt skaļuma palielināšana ne vienmēr nozīmē skaidrības uzlabošanu.
Pateicoties ReSound TV Streamer 2 piederumam, varēsiet atkal baudīt TV skatīšanos ar ģimeni un draugiem. ReSound TV Streamer 2 ļauj pārraidīt skaņu perfektā stereo kvalitātē tieši uz jūsu dzirdes aparātiem, tas nozīmē, ka jūs varēsiet saprast katru vārdu bez piepūles. Vienlaikus jūsu draugi un ģimenes locekļi varēs skatīties TV viņiem ērtā skaļumā.

Pārvērtiet dzirdes aparātus bezvadu austiņās ar ReSound TV Streamer 2

ReSound TV Streamer 2 pārvērš jūsu dzirdes aparātus bezvadu austiņās, kas var darboties līdz 7 metru attālumā*. Visi ReSound Smart Hearing dzirdes aparāti un visi TV modeļi ir savienojami ar šo piederumu. Piederumu var izmantot arī skaņas pārraidei no stereo vai datora.
ReSound TV Streamer 2, pateicoties tā ērtajai lietošanai un daudzpusībai, ātri kļūs par neatņemamu mājas kinozāles sastāvdaļu. Jūs brīnīsieties, kā jūs varējāt dzīvot bez tā.

* tiešas redzamības zonā

Plašākām iespējām izmantojiet piederumu kopā ar viedtālruni

ReSound TV Streamer 2 ir viens no bezvadu ierīču un ReSound aplikāciju ekosistēmas elementiem, kas ļauj paplašināt ReSound Smart Hearing dzirdes aparātu iespējas.
Kopā ar tālvadības pulti 2 vai ReSound Control aplikāciju varēsiet regulēt televizora un dzirdes aparātu skaļumu atsevišķi.
Ja jums ir ReSound Phone Clip+ piederums, tālruņa zvans atskanēs skaļāk nekā televizora skaņa, un jūs varēsiet izvēlēties pieņemt vai noraidīt zvanu.

Scroll to Top
Scroll to Top