ReSound Phone clip +

210,00

ReSound Phone Clip + bezvadu piederums nodrošina vienkāršu dzirdes aparātu kontroli ar Bluetooth funkciju. To var ērti piestiprināt jebkuram apģērbam. Šis piederums nodrošina līdz divu Bluetooth ierīču vienlaicīgu savienošanu ar dzirdes aparātiem Smart Hearing līnijā. Tas ļaus jums vienmēr būt savienojumā, piemēram, ja esat pievienojis mūsu piederumam personīgo un darba tālruni .

Izbaudiet izcilu zvanu kvalitāti jebkurā vietā ar Phone Clip +

Ja ir dzirdes zudums, var rasties diskomforts, runājot pa tālruni. Nesaprasti vārdi un pārpratumi bieži vien rada neapmierinātību abiem sarunu biedriem.
Piederums ReSound Phone Clip+ ļaus jums pārsūtīt telefona sarunas un jebkuras citas skaņas tieši uz dzirdes aparātiem no jebkura viedtālruņa vai tālruņa ar Bluetooth funkciju. Atkal varēsiet izbaudīt patīkamu sarunu pat trokšņainā vidē.

Vienkāršs un universāls

ReSound Phone Clip+ bezvadu piederums nodrošina vienkāršu dzirdes aparātu kontroli ar Bluetooth funkciju, to var ērti piestiprināt jebkuram apģērbam. Šis piederums nodrošina līdz divu Bluetooth ierīču vienlaicīgu savienošanu ar dzirdes aparātiem Smart Hearing līnijā. Tas ļaus jums vienmēr būt savienojumā, piemēram, ja esat pievienojis mūsu piederumam personīgo un darba tālruni . Turklāt, ja ReSound Phone Clip + ir savienots ar ReSound TV Streamer 2 piederumu, tālruņa zvana signāls atskanēs skaļāk nekā TV pārraidītās skaņas, un jums tiks piedāvāta iespēja noraidīt vai pieņemt ienākošo zvanu.

Plašākām iespējām izmantojiet piederumu kopā ar Android viedtālruni

ReSound TV Phone Clip+ ir viens no ReSound ierīču un aplikāciju ekosistēmas elementiem, kas ļauj paplašināt ReSound Smart Hearing dzirdes aparātu iespējas.
ReSound Control aplikācija kopā ar Phone Clip+ piederumu pārvērš jūsu Android viedtālruni par Smart Hearing aparātu, telefona un straumēšanas piederumu tālvadības pulti. Tas ļaus jums nemanāmi kontrolēt dzirdes aparātu un regulēt programmu skaļumu tieši no tālruņa.

Scroll to Top
Scroll to Top