Bernafon Soundgate 3

210,00

SoundGate 3 ir paredzēts lietot kā:
  • Tālvadības pulti Jūsu dzirdes aparātam (-iem), skaļuma līmeņa un programmu maiņai;
  • Straumēšanas iekārtu starp ārējām audio ierīcēm (piem., mobilajiem tālruņiem, TV, GPS, utt.) un Jūsu dzirdes aparātu (-iem).

Bernafon SoundGate 3 ļauj jums izveidot savienojumu un sazināties jebkurā laikā un no jebkuras vietas. Ikdienas klausīšanās situācijas var būt sarežģītas pat ar labākajiem dzirdes aparātiem. Bet ar vienkārši lietojamiem risinājumiem Bernafon dod jums brīvību ērti sadzirdēt.

Mobilā tālruņa straumēšana

Savienojiet un runājiet bezvadu režīmā, izmantojot savu SoundGate 3 kā Bluetooth® saskarni starp mobilo tālruni un dzirdes aparātiem.

Skaidra un asa TV klausīšanās

Ļaujiet skaņai nonākt tieši no televizora dzirdes aparātos, izmantojot SoundGate 3 ar Bernafon TV adapteri 2

Austiņas mūzikai vai GPS

SoundGate 3 ļauj ērti klausīties mūzikas failus vai GPS instrukcijas bezvadu režīmā, izmantojot dzirdes aparātus, izmantojot Bluetooth®

SoundGate lietotne – gudra un diskrēt

Izmantojot lietotni SoundGate, Bernafon pārsniedz ierasto dzirdes aparāta vadību. Izmantojiet savu iPhone® vai Android ™ viedtālruni kopā ar SoundGate, lai pārslēgtu programmas, palielinātu vai samazinātu skaļumu un izveidotu savienojumu ar vairākām ierīcēm. Programmu maiņa un skaļuma maiņa nekad nav bijusi tik vienkārša un noteikti ne tik diskrēta. 1) Lejupielādējiet lietotni SoundGate bez maksas. Vienkārši apmeklējiet App Store vai Google Play ™, atrodiet “Bernafon SoundGate” un pēc tam noklikšķiniet, lai instalētu

Scroll to Top
Scroll to Top