Dzirdes aparāti Linx Quattro 7 (2 gab. ar lādētāju)

2.600,00

ReSound LiNX Quattro ir pasaules pirmais Premium Plus dzirdes aparāts ar bezprecedenta Layers of Sound™ (skaņas slāņu) tehnoloģiju.

ReSound LiNX Quattro atbalsta arī ReSound bezvadu piederumus: Phone Clip +, Multi Mic, Micro Mic, TV Streamer 2, Remote Control2.

ReSound LiNX Quattro RIE dzirdes aparāti ir optimāli pārklāti ar nanotehnoloģiju iSolateTM, kas atbilst IP68 klasifikācijai.

Izcila skaņas pieredze

ReSound LiNX Quattro, kas balstīts uz vairāku gadu jauninājumiem, izmanto visu mikrofonu diapazonu, ļaujot skaņu apstrādāt tīrākā veidā, bez traucējumiem. Jūsu skaņas pieredzei praktiski nav ierobežojumu, jo ReSound LiNX Quattro dzirdes aparāti nodrošina lielāku skaņu diapazonu un piekļuvi toņu niansēm, kuras iepriekš jums nebija pieejamas. Ar uzlabotu skaidrību un piekļuvi vairākām skaņām, kā arī spēcīgāku signālu starp dzirdes aparātiem, jūsu iecienītākā vide kļūst bagātāka ar ReSound LiNX Quattro.

Pasaulē vismodernākais uzlādējamais risinājums

ReSound LiNX Quattro tagad piedāvā vismodernāko uzlādējamo dzirdes aparātus – ar litija jona baterijām. Mazā, diskrētā un ilgtspējīgā baterija nodrošina, ka dzirdes aparāti darbosies visas dienas garumā. Nav nepieciešamības nomainīt baterijas. Bateriju uzlādes līmeni ir viegli uzraudzīt, izmantojot lietotni ReSound Smart 3D, un lādēšanas korpusa LED gaismas norāda gan dzirdes aparātu, gan lādētāja strāvas statusu.

Labākā izvēle skatoties TV
Klausītāji deva priekšroku skaņas kvalitātei, izmantojot ReSound LiNX Quattro 71% gadījumu straumējot tieši no ReSound TV Streamer 2, salīdzinot ar citiem premium kategorijas dzirdes aparātiem un to attiecīgās TV straumēšanas ierīces.

Labāk saprotamas sarunas izmantojot tālruni
Jūs varat droši atbildēt uz tālruņa zvaniem un saklausīt sarunu labāk un skaidrāk tieši dzirdes aparātos.

Ideāla skaņas kvalitāte izmantojot jebkuru viedtālruņa aplikāciju
Norādījumi, atjauninājumi un paziņojumi – no jebkuras lietotnes bez kavēšanās tieši dzirdes aparātos.

Mūzika jaunās skaņās
Iegūstiet lielāku skaidrību, pilnīgāku skaņu un bagātīgāku kvalitāti, straumējot mūziku.

Scroll to Top