Sale!

Dzirdes aparāts Chili SP5 / SP9

250,00

Oticon Chili ir diskrēts Super Power dzirdes aparāts, kas paredzēts, lai apmierinātu cilvēku īpašās un daudzveidīgās vajadzības ar dzirdes zudumiem, sākot no mēreni smagiem līdz ļoti smagiem. Diskrēts un izturīgs 13. izmēra baterijas aizauss dzirdes aparāta  stils piedāvā ātru vadību un vizuālu skaļuma regulēšanas ritentiņu.

Panāktais progress skaņas kvalitātes un runas skaidrības jomā ir ļoti jūtams, un mēs esam pieredzējuši gan pārsteigumu, gan prieku no lietotājiem, kuri jau ir izmēģinājuši dzirdes aparātu Oticon Chili. Pārsteigums, jo viņi ļoti ātri un bez liekas pielāgošanas, sasniedza labāku rezultātu nekā bija gaidījuši. Priecājās, jo Chili piedāvātā skaidrība un savienojamība sasniedz vēl nekad neiegūtu līmeni.

Dzirdes aparāts Chili ir veidots ar dubultu aizsardzību – no iekšpuses un ārpuses -, lai pasargātu dzirdes aparātu no mitruma, sviedriem, netīrumiem un triecieniem. Piemēram, Chili ir:

  • Triecienizturīgs. Svarīgāko elektronisko komponentu unikālā triecienu absorbējošā fiksācija neļauj tiem salūzt, ja dzirdes aparāts nokrīt zemē vai izkrīt no auss
  • Ūdensizturīgs.  Mitrumu un netīrumus atgrūž augsto tehnoloģiju ūdens atgrūdošais pārklājums, un akumulatora nodalījuma vāciņš ir paredzēts, lai atraidītu ūdeni un sviedrus, kas varētu notecēt no dzirdes aparāta

 

Scroll to Top
Scroll to Top