Dzirdes aparāti Opn S1 (2 gab. ar lādētāju)

5.000,00

Jūs nedzirdat ar ausīm, bet ar smadzenēm. Tāpēc jums ir nepieciešami dzirdes aparāti, kas ir pietiekami ātri, lai neatpaliktu no smadzenēm. BrainHearing ™ tehnoloģijas dzirdes aparāti Oticon Opn S skenē vidi 100 reizes sekundē. Tas nodrošina pastāvīgu piekļuvi 360 ° skaņām, lai atbalstītu to, kā jūsu smadzenes dabiski saprot skaņu.

Galvenās funkcijas:

  • Bluetooth savienojums;
  • Baterijas: litija-jona / uzlādējamas;
  • Bezroku režīma zvanu veikšana;
  • Spiedpogas iespējas: programmu maiņa, skaļuma regulēšana un dzirdes aparātu apklusināšana;
  • Papildus piederumi:ON aplikācija, Tālvadības pults, ConnectClip, Tālruņa adapters, TV adapters

Dzirdes zudums tevi lēnām šķir no cilvēkiem un aktivitātēm, kuras mīli. Iemesls ir vienkāršs: mazāk skaņu sasniedz jūsu smadzenes, un jums jāstrādā vairāk, lai sekotu sarunai. Bet tagad, pateicoties tehnoloģiskam sasniegumam, jūs, iespējams, esat tuvāk dabiskākam dzirdes veidam nekā jebkad agrāk. Jaunais Oticon Opn S ™ dzirdes aparāti atbrīvo visu jūsu smadzeņu daļu, kas uztver un apstrādā audio informāciju, potenciālu. Izmantojot Opn S tehnoloģiju Oticon BrainHearing ™, dzirdi varat piedzīvot dabiskākā veidā nekā jebkad agrāk. Tātad jūs varat koncentrēties uz to, kas jums ir vissvarīgākais.

Oticon jaunākie dzirdes aparāti pārkāpj robežas tam, kas iepriekš bija iespējams ar dzirdes aparātiem. Ir pierādīts, ka Oticon Opn S nodrošina vēl labāku runas izpratni ar mazāk piepūli trokšņainā vidē nekā mūsu iepriekšējās paaudzes dzirdes aparāti. Tāpēc tagad jūs varat uzplaukt un aktīvi piedalīties sarežģītās klausīšanās situācijās, tāpat kā cilvēki ar normālu dzirdi.

Uzlabojiet dzirdes aparātu, izmantojot lietotni Oticon ON

Lietotne Oticon ON ļauj ar pirksta pieskārienu diskrēti kontrolēt dzirdes ierīces. Palieliniet vai pazeminiet dzirdes aparātu skaļumu, kad tas visvairāk nepieciešams. Izmantojiet jauno pastiprinātāja funkciju lietotnē Oticon ON, lai ierīcēm piešķirtu papildu stimulu situācijās, kad jums nepieciešama lielāka palīdzība, lai runu izceltu no trokšņa.ā HearingFitness ™ ir jauna iezīme Oticon ON App. Tas ir veidots tā, lai jūs varētu labāk kontrolēt savus dzirdes ieradumus.

Uzlādējama tehnoloģija, kas ilgst visu dienu

Papildaprīkojumā pieejamais Oticon Opn S miniRITE R uzlādējamais risinājums nodrošina, ka jums vairs nav jāuztraucas par baterijām. Jautājiet savam dzirdes aprūpes speciālistam, vai miniRITE R ir piemērots tieši Jums.

Šeit ir galvenās priekšrocības, kuras jūs pieredzēsiet ar uzlādējamām Opn S ierīcēm:

  • Trīs stundu uzlādes laiks pilnai enerģijas dienai, ieskaitot straumēšanu.
  • Ātra uzlāde – 30 minūtes papildus sešām stundām
  • Atbrīvošanās no vienreiz lietojamām baterijām ar vismodernāko litija jonu akumulatoru tehnoloģiju
Scroll to Top