Iekšauss dzirdes aparāti Virto M-312 90 (2 gab.)

3.370,00

Galvenās īpašības:

 • Savienojas ar iOS® un Android ™ mobilajiem tālruņiem
 • Aprīkots ar Bluetooth® tehnoloģiju
 • Baterijas izmērs: 312
 • Pielāgots individuāli dzirdes zudumam un auss formai
 • Pieejams eleganti melnā krāsā
 • Savienojams ar Phonak Roger tehnoloģiju

Iekšauss dzirdes aparāti no Phonak ir gadu ilgas izpētes un izstrādes rezultāts, kas apvienots vienā apbrīnojamā tehnoloģijā. Mēs koncentrējāmies uz to, ko vēlaties un ko sagaidāt no augstākās klases dzirdes aparāta – skaidru, bagātīgu skaņas pieredzi. Izmantojot šo filozofiju apvienojumā ar modernām tehnoloģijām, mēs esam izstrādājuši Phonak Virto-M daudzfunkcionālo iekšauss dzirdes aparātu, kas jums sniegs neatkārtojamu skaņas kvalitāti.

Iepazīstinām ar Phonak iekšauss dzirdes aparātu Virto M-312:

 • Skaidra un dzidra skaņas kvalitāte;
 • Savienojams ar viedtālruņiem (iOS® and Android™), TV, Roger mikrofoniem u.c.;
 • Viedtālruņa aplikācijas;
 • Bluetooth® straumēšana;
 • Pielāgojams un pieejams vairākās veiktspējas kategorijās.

Phonak tehnoloģija Virto M-312 atpazīst un automātiski pielāgojas visām klausīšanās situācijām. Izbaudiet labāku runas izpratni ar mazāku klausīšanās piepūli troksnī.

Iekšauss dzirdes aparāti – unikāli starp citiem

Būt tiešsaistē ir mūsu ikdienas sastāvdaļa. Phonak Virto M-312 ir veidots tā, lai bez piepūles izveidotu savienojumu ar tālruņa zvaniem, ziņojumiem, e-pastiem, televizoru, mobilā tālruņa aplikācijām un elektronikas iekārtām, vienlaikus nodrošinot skaidru, bagātīgu skaņu.

Savienojums ar viedtālruņiem

Phonak Virto M-312 ir pasaulē pirmais pielāgotie dzirdes aparāti ar brīvroku tehnoloģiju, kas tieši straumē audio saturu no iOS®, Android™ vai citām ierīcēm, kas ir aprīkotas ar Bluetooth®. Tālruņa zvanus var pieņemt vai noraidīt ar spiedpogas palīdzību, kas atrodas uz dzirdes aparātiem, pat ja tālrunis atrodas istabas otrā galā. Varat iestatīt arī tālruņa paziņojumus, kas tiek pārraidīti tieši jūsu iekšauss dzirdes aparātos. Phonak Virto M-312 nodrošina arī stereo skaņas kvalitāti, straumējot mūziku, videoklipus, aplādes (podkāstus) un citu multimediju saturu.

Savienojums ar TV

Iekšauss dzirdes aparātam Virto M-312 ir AirStream™ tehnoloģija, lai straumētu skaņu no jebkura televizora un stereo sistēmas. Izbaudiet iecienītās TV programmas un filmas, izmantojot vienkāršu plug and play risinājumu – Phonak TV straumētāju.

To lietot ir tikpat viegli kā bezvadu austiņas – iespējams, pat labāk, jo šī jaunā tehnoloģija ļauj Virto M-312 atšķirt straumētu runu un mūzikas, automātiski to pielāgojot optimizētai skaņas kvalitātei.

Phonak Roger tehnoloģija un Virto M-312

Situācijās, kad troksnis un attālums ietekmē dzirdi, runas izpratne var būt īpaši sarežģīta. Phonak piedāvā Roger saimes aksesuārus, lai uzlabotu dzirdes veiktspēju. Roger tehnoloģija tiek uzskatīta par bezvadu digitālo etalonu. Tas uztver runātāja balsi un bezvadu režīmā pārraida to uz dzirdes aparātiem, vienlaikus samazinot fona troksni.

Phonak Virto M-312 ar RogerDirect™ ir pielāgots dzirdes aparāts, kas ļauj Roger tehnoloģijai straumēt skaņu tieši, nepievienojot ārēju uztvērēju (nepieciešama instalēšana). Izmantojot šo unikālo jauninājumu, jūs varat pilnībā piedalīties sarunās pat trokšņainā vidē, piemēram, restorānos, sanāksmēs un darbā.

Mobilā aplikācija myPhonak

Iegūstiet un pārvaldiet visu, ko jums sniedz jūsu iekšauss dzirdes aparāti. Pateicoties dažādām lietotņu funkcijām, jūs varat izbaudīt pārliecību un mieru.

Ko jūs varat sagaidīt:

 • Tālvadības pults: pielāgojiet un kontrolējiet dzirdes aparātu skaļumu atbilstoši situācijai; pārslēdziet dažādas dzirdes aparāta programmas
 • Attālinātais atbalsts: dzirdes aparātu speciālists attālināti reāllaikā var pielāgot jūsu dzirdes aparātus
 • Dzirdes dienasgrāmata: sekojiet līdzi savai pieredzei, lietojot dzirdes aparātus, un dalieties savās atsauksmēs ar dzirdes aparātu speciālistu
 • Mani dzirdes aparāti: iegūstiet vairāk informācijas par dzirdes aparātu bateriju uzlādes stāvokli, pieejamajām programmām un statistiku

Pielāgots tieši jums

Katrs Virto dzirdes aparāts ir izgatavots pēc pasūtījuma, lai tas būtu piemērots jūsu auss formai, dzirdes zudumam, dzīvesveidam un dzīves stilam. Jūsu dzirdes aprūpes speciālists pārbaudīs dzirdi un laboratorijas speciālists noņems precīzus auss mērus. Pēc tam Phonak izgatavos iekšauss dzirdes aparātus, kas piemēroti tieši jums. Phonak sniegs jums lielisku klausīšanās sniegumu un augstu komforta līmeni.

Biometriskā kalibrēšana ņem vērā jūsu individuālo ausu anatomiju un dzirdes vajadzības. Lai aprēķinātu unikālos kalibrēšanas iestatījumus katram dzirdes aparātam, tiek izmantoti vairāk nekā 1600 biometriskie datu punkti.

Ko jūs varat sagaidīt:

 • Precīzi pielāgots un izgatavots jūsu auss uzbūvei
 • Tiek pievērsta uzmanība jūsu individuālajam dzirdes zudumam
Scroll to Top
Scroll to Top