Iekšauss dzirdes aparāti Virto-M 312 NWO 90 (2 gab.)

3.370,00

Galvenās īpašības:

  • Iekšauss dzirdes aparāti
  • Baterijas izmērs: Nr. 10
  • Paredzēti no viegla līdz smagam dzirdes zudumam
  • Nepieciešamības gadījumā var iebūvēt spiedpogu skaļuma vai programmu regulēšanai

Iekšauss dzirdes aparāti

Jau no pirmās lietošanas reizes, Phonak Virto-M iekšauss dzirdes aparāti jums sniegs neatkārtojamu skaņas kvalitāti. Mēs to esam paveikuši, izmantojot mūsu tehnoloģijas pārbaudīto veiktspēju un visādā ziņā to uzlabojot.

Vairāk nekā 70 gadus Phonak ir nepārtraukti centies radīt dzirdes aparātus cilvēku dzīves uzlabošanai. Ar katru jauno Phonak produktu mēs esam pārkāpuši dzirdes tehnoloģiju robežas, lai radītu risinājumus, kas nodrošina izcilu skaņas kvalitāti, ir ērti lietojami un sniedz patiesu labsajūtu.

Mūsu jaunākie iekšauss dzirdes aparāti ir gadu ilgas izpētes un izstrādes rezultāts, kas apvienojušies vienā apbrīnojamā tehnoloģijā. Mēs koncentrējāmies uz to, ko vēlaties un ko sagaidāt no pirmās klases dzirdes aparāta – skaidru, bagātīgu skaņas pieredzi. Izmantojot šo filozofiju, apvienojumā ar modernām tehnoloģijām, mēs esam izstrādājuši daudzfunkcionālu dzirdes aparātu, kas rada mīlestību no pirmās skaņas.

Virto-M iekšauss dzirdes aparāti – tieši jums!

Katrs Virto-M dzirdes aparāts ir izgatavots pēc pasūtījuma, lai tas būtu piemērots tieši jūsu auss formai un dzirdes vajadzībai.

Dzirdes aprūpes speciālists veiks dzirdes pārbaudi – audiogrammu. Mūsu laborants noņems perfektu auss nospiedumu. Phonak izveidos jūsu individuālos dzirdes aparātus, lai tie būtu diskrēti, sniegtu ideālu dzirdes sniegumu un perfektu valkāšanas komfortu.

Biometriskā kalibrēšana ņem vērā jūsu auss anatomiju un dzirdes vajadzības. Tiek identificēti vairāk nekā 1600 biometrisko datu punkti un aprēķināti unikālie kalibrēšanas iestatījumi katram Virto-M dzirdes aparātam.

Iekšauss dzirdes aparātu īpašības

iekšauss dzirdes aparāti

Iekšauss dzirdes aparāti – daudzveidīgi arī krāsu ziņā

 

Iekšauss dzirdes aparāti

 

Scroll to Top
Scroll to Top