Dzirdes aparāts Naida M-SP 90

1.700,00

Galvenās īpašības:

 • Savienojas ar iOS® un Android ™ mobilajiem tālruņiem
 • Aprīkots ar Bluetooth® tehnoloģiju
 • Baterijas izmērs: 13
 • IP reitings: IP68
 • Savienojams ar Phonak Roger tehnoloģiju
 • Izmēri: 40.0 x 16.9 x 8.5
 • Svars: 4,4 g

Dzirdes aparāts Naida Marvel ir gadu ilgas izpētes un izstrādes rezultāts, kas apvienots vienā apbrīnojamā tehnoloģijā. Phonak ir izstrādājuši  Naida M dzirdes aparātu, kas jums sniegs neatkārtojamu skaņas kvalitāti.

Phonak dzirdes aparāts: Naida Marvel

 • Skaidra un dzidra skaņas kvalitāte;
 • Savienojams ar viedtālruņiem (iOS® and Android™), TV, Roger mikrofoniem u.c.;
 • Viedtālruņa aplikācijas;
 • Bluetooth® straumēšana;
 • Pielāgojams un pieejams vairākās veiktspējas kategorijās.

Phonak tehnoloģija Marvel atpazīst un automātiski pielāgojas visām klausīšanās situācijām. Izbaudiet labāku runas izpratni ar mazāku klausīšanās piepūli troksnī.

Dzirdes aparāts Naida Marvel – mīlestība no pirmās skaņas

Pirmo reizi piemērojot Phonak Naída Marvel dzirdes aparātu, jūs varat sagaidīt teicamu skaņas kvalitāti. Phonak to ir paveikuši, izmantojot pārbaudītās veiktspējas tehnoloģijas un visādā ziņā tās uzlabojot.

Phonak tehnoloģijas paaudze Naída Marvel atpazīst un automātiski pielāgojas klausīšanās apstākļiem. Izbaudiet labāku runas izpratni trokšņa un attāluma apstākļos ar Roger tehnoloģiju, kā arī samaziniet klausīšanās piepūli trokšņainos apstākļos un izbaudiet, kā jūsu dzirdes aparāts palīdz jums ikdienas dzīvē.

Dzirdes aparāts Naida Marvel ir vairākās kategorijās:

Dzirdes aparāta Naida Marvel unikalitāte

Phonak Naída Marvel dzirdes aparāts ir veidots tā, lai jūs bez piepūles varētu izveidot savienojumu ar tālruņa zvaniem, ziņojumiem, e-pastiem, televizoru, daudzām lietotnēm un elektroniku, vienlaikus nodrošinot jaudīgu, bagātīgu skaņu.

Savienojums ar viedtālruņiem

Phonak Naida Marvel ir pasaulē pirmais super power aizauss dzirdes aparāts ar brīvroku tehnoloģiju, kas audio saturu straumē tieši no iOS®, Android™ vai citām ierīcēm, kas ir aprīkotas ar Bluetooth®. Tālruņa zvanus var pieņemt vai noraidīt ar spiedpogas palīdzību, kas atrodas uz dzirdes aparāta, pat ja tālrunis atrodas istabas otrā galā. Varat iestatīt arī tālruņa paziņojumus, kas tiek pārraidīti tieši jūsu dzirdes aparātos. Phonak Naida Marvel nodrošina arī stereo skaņas kvalitāti, straumējot mūziku, videoklipus, aplādes (podkāstus) un citu multimediju saturu.

Savienojums ar TV

Aizauss dzirdes aparātā Naida Marvel ir AirStream™ tehnoloģija, lai straumētu skaņu no jebkura televizora un stereo sistēmas. Izbaudiet iecienītās TV programmas un filmas, izmantojot vienkāršu plug and play risinājumu – Phonak TV straumētāju.

To lietot ir tikpat viegli kā bezvadu austiņas – iespējams, pat labāk, jo šī jaunā tehnoloģija ļauj dzirdes aparātam Naida Marvel atšķirt straumētu runu un mūziku, automātiski to pielāgojot optimizētai skaņas kvalitātei.

Phonak PartnerMic™

AirStream™ tehnoloģiju izmanto arī, lai straumētu skaņu no Phonak PartnerMic uz jūsu dzirdes aparātu. Šo ierīci ir viegli izmantot individuālām sarunām un neatkarīgi no virziena pozīcijas.

Phonak Roger tehnoloģija un Naida Marvel

Situācijās, kad troksnis un attālums ietekmē dzirdi, runas izpratne var būt īpaši sarežģīta. Phonak piedāvā Roger saimes aksesuārus, lai uzlabotu dzirdes veiktspēju. Roger tehnoloģija tiek uzskatīta par bezvadu digitālo etalonu. Tas uztver runātāja balsi un bezvadu režīmā pārraida to uz dzirdes aparātiem, vienlaikus samazinot fona troksni.

Phonak Naida Marvel ar RogerDirect™ ir pielāgots dzirdes aparāts, kas ļauj Roger tehnoloģijai straumēt skaņu tieši dzirdes aparātā, nepievienojot ārēju uztvērēju (nepieciešama instalēšana). Izmantojot šo unikālo jauninājumu, jūs varat pilnībā piedalīties sarunās pat trokšņainā vidē, piemēram, restorānos, sanāksmēs un darbā.

Mobilā aplikācija myPhonak

Iegūstiet un pārvaldiet visu, ko jums sniedz jūsu dzirdes aparāts. Pateicoties dažādām lietotņu funkcijām, jūs varat izbaudīt pārliecību un mieru.

Ko jūs varat sagaidīt:

 • Tālvadības pults: pielāgojiet un kontrolējiet dzirdes aparātu skaļumu atbilstoši situācijai; pārslēdziet dažādas dzirdes aparāta programmas
 • Attālinātais atbalsts: dzirdes aparātu speciālists attālināti reāllaikā var pielāgot jūsu dzirdes aparātus
 • Dzirdes dienasgrāmata: sekojiet līdzi savai pieredzei, lietojot dzirdes aparātus, un dalieties savās atsauksmēs ar dzirdes aparātu speciālistu
 • Mani dzirdes aparāti: iegūstiet vairāk informācijas par dzirdes aparātu bateriju uzlādes stāvokli, pieejamajām programmām un statistiku

Uzticami Super Power dzirdes aparāti

Kopš Phonak pirmā Super Power dzirdes aparāta izlaišanas 1978. gadā, Phonak ir nepārtraukti radījuši dzirdes risinājumus, kas ir paredzēti, lai nodrošinātu ikvienu cilvēku ar smagu un ļoti smagu dzirdes zudumi tuvāk skaņas skaistumam. Jaunais Naída M-SP iemieso augstākās klases dzirdes aparātu ar īpašām veiktspējas tehnoloģijām, nodrošinot jūs ar nepieciešamo jaudu, lai kompensētu dzirdes zudumu. Šis izturīgais dzirdes aparāts ļauj izbaudīt  ikdienas aktivitātes, zinot, ka tie darbosies jebkādos sadzīves un klausīšanās apstākļos.

 

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Dzirdes aparāts Naida M-SP 90”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Scroll to Top