,

Dzirdes aparāti ZERENA 7 miniRITE (2 gab.)

1.200,00

Zerena miniRITE ir mazs, stilīgs, moderns iekšauss uztvērēja dzirdes aparāts, kas piemērots dzirdes zuduma pakāpēm no vieglas līdz ļoti smagai. Tas irMade for iPhone® dzirdes aparāts un atbalsta Bluetooth® Low Energy (BLE) protokolu, kas darbojas 2,4 GHz frekvencē. Ierīces izsmalcinātās funkcijas darbojas vienlaikus, nodrošinot nemanāmu pielāgošanos klausīšanās apstākļiem. miniRITE aparātiem ir   miniFit skaļruņu sistēma, kas sevī iekļauj četrus atšķirīgus jaudas līmeņus, kā arī plašu  kupolu un individuālo ieliktņu klāstu.

Zerena miniRITE ir mazi, stilīgi, moderni iekšauss uztvērēja dzirdes aparāti, kas piemērots dzirdes zuduma pakāpēm no vieglas līdz ļoti smagai. Tie ir Made for iPhone® dzirdes aparāti un atbalsta Bluetooth® Low Energy (BLE) protokolu, kas darbojas 2,4 GHz frekvencē. Ierīču izsmalcinātās funkcijas darbojas vienlaikus, nodrošinot nemanāmu pielāgošanos klausīšanās apstākļiem. Zerena miniRITE aparātiem ir pieejami miniFit skaļruņu sistēma, kas sevī iekļauj četrus atšķirīgus jaudas līmeņus, kā arī plašu kupolu un individuālo ieliktņu klāstu.

Zerena dzirdes aparāti palīdz Jums izbaudīt pašu svarīgāko

Pavadiet laiku ārpus mājas kopā ar draugiem un vieglāk sekojiet sarunām.

 • Zerena dzirdes aparāti būtiski uzlabo runas sapratni dinamiskos klausīšanās apstākļos

Vai izbaudiet mūziku un straumējiet tālruņa zvanus tieši Jūsu dzirdes aparātos

 • Zerena dzirdes aparāti ir saderīgiar plašu Bluetooth® ierīču klāstu, piemēram, Jūsu viedtālruni.

Skatoties iemīļoto spēli draugu pulkā, sadzirdiet viņu gaviles. Tai pašā laikā sekojiet komentētāja teiktajam ar mazākām pūlēm.

 • Zerena dzirdes aparāti piedāvā maksimālu klausīšanās ērtumu un dabīgu skaņu pat trokšņainās vietās.
 • Zerena samazina klausīšanās piepūli, lai Jūs varētu veltīt uzmanību tam, kas Jums svarīgs.

Zerena tehnoloģija

DECS™ tehnoloģija saīsinājumā nozīmē Dynamic Environment Control System™ (dinamiskā vides kontroles sistēma). Šī tehnoloģija nemanāmi un bez aizkaves darbojas jebkuros klausīšanās apstākļos. Sistēma analizē 32,000 datu punktu sekundē – gan klusā, gan trokšņainā, gan mainīgā vidē. Instrumenti pielāgojas apkārtējai videi, lai optimizētu runas skaņas neatkarīgi no tā, kur atrodaties un ar ko nodarbojaties. Tie samazina troksni, neietekmējot runas sapratni, tādējādi atvieglojot iesaistīšanos sarunās.

Īpašas funkcijas īpašiem mirkļiem

 • Dzīvās mūzikas programma netraucētai mūzikas baudīšanai
 • Lidmašīnas režīms, lai padarītu Jūsu lidojumu no punkta A uz punktu B daudz ērtāku
 • Īslaicīgā trokšņa samazināšana nepatīkamu skaņu slāpēšanai (piem., galda piederumu šķindēšana)
 • Adaptīvais atbildes trokšņa kompensators novērš kaitinošos audio signāla atbildes trokšņus, pirms tie kļūst dzirdami

Atjautīgais viedpalīgs

SoundClip-A ir daudzpusīgs aksesuārs, kas ļauj Jums straumēt skaņu no gandrīz jebkuras audio ierīces tieši Jūsu dzirdes aparātos. Varat lietot SoundClip-A arī tālruņa zvaniem brīvroku režīmā, kā tālvadības mikrofonu vai tālvadības pulti. Visbeidzot, varat klausīties savu iecienītāko radio programmu savā mobilajā tālrunī, straumējot skaņu tieši Jūsu dzirdes aparātos. Jūsu atjautīgais viedpalīgs spēj to visu.

Zerena savienojas ar Jūsu apkārtni

 • Regulējiet skaļuma līmeni un mainiet programmas ar diskrēto RC-A tālvadības pulti. Mazā un plānā RC-A tālvadības pults ietilpst jebkurā kabatā vai somiņā, un ērti ieguļ rokā.
 • Ar TV-A adapteri varat straumēt skaņu no TV Jūsu dzirdes aparātos. Skatieties TV vēlamajā skaļumā un izbaudiet Dolby Digital® Stereo skaņas kvalitāti.
 • Iepazīstiet bezmaksas Bernafon EasyControl-A lietotni. Mainiet programmas un regulējiet skaļuma līmeni, attālināti atrodiet savu dzirdes aparātu un pārbaudiet baterijas līmeni ar lietotnes palīdzību.
Scroll to Top