,

Dzirdes aparāti VIRON 9 miniRITE T R (2 gab. + uzlādes ierīce)

2.600,00

Tehniskais apraksts

 • Dubultā spiedpoga
 • Audiocilpa
 • miniFit skaļruņi
 • Hidrofobisks pārklājums
 • IP68 vērtējums
 • 2,4 GHz zemas enerģijas Bluetooth®
 • NFMI (tuvā darbības lauka magnētiskā indukcija)

Aksesuāri

 • EasyControl-A lietotne (iOS un Android™)
 • RC-A (tālvadības pults)
 • TV-A (TV adapteris)

 

Viron miniRITE T R uzlādes ierīcē tiek lietota induktīvā tehnoloģija, kas ļauj veikt divu dzirdes aparātu bezkontakta uzlādi ar indukcijas spoles starpniecību. Uzlādes ierīces magnētiskais savienojums pasargā dzirdes aparātus no izkrišanas. Ievietojot dzirdes aparātus uzlādes ierīcē, uzlāde sākas automātiski. Dzirdes aparātus izņemot no uzlādes ierīces, tie ieslēdzas.

Viron ir Bernafon pirmie dzirdes aparāti ar True Environment Processing™ tehnoloģiju.Viron  miniRITE T R ir uzlādējami dzirdes aparāti ar jaudīgu litija jonu bateriju, kas nodrošina darbību visas dienas garumā. Tie ir iekšauss uztvērēja dzirdes aparāti, kas paredzēts lietotājiem gan ar vieglu, gan ļoti smagu dzirdes zuduma pakāpi. Tie sevī ietver arī zemas enerģijas 2,4 GHz Bluetooth® un NFMI (tuvā darbības lauka magnētiskās indukcijas) tehnoloģiju, audiocilpu un dubulto spiedpogu skaļuma regulēšanai un programmu maiņai. Viron miniRITE T R ir aprīkots ar miniFit skaļruņu sistēmu, kas sevī ietver četrus jaudas līmeņus, kā arī plašu kupolu un individuālo ieliktņu klāstu.

Viron. Dzirdes aparāts, kas palīdz Jums dzirdēt skaņu tā, kā to paredzējusi daba.

Pilnvērtīgi izbaudiet Viron dabīgo skaņas pieredzi

Iedomājieties, ka uzņemat kustīga objekta fotogrāfiju ar parastu fotoaparātu. Šāds attēls nespēj pilnvērtīgi atspoguļot mirkļa skaistumu. Salīdzinājumam, Viron dzirdes aparāti ir kā profesionāls fotoaparāts, ko lieto dabas fotogrāfi. Tas notver mirkli reālajā laikā. Sistēma uztver un analizē apkārtējo vidi ar 32,000 datu punktiem un apstrādā skaņu 20,000 reižu sekundē. Šis dzirdes aparāts ar True Environment Processing™ tehnoloģiju ļauj Jums pieredzēt skaņu, kas ir vienkārši tuvāka īstenībai.

Viron dzirdes aparāti palīdz Jums būt tieši mirklī

Ar Viron dzirdes aparāta pamata tehnoloģiju DECS™ mēs Jums piedāvājam perfektu funkciju apvienojumu, lai saglabātu tīru un dabīgu skaņu. Skaņas uztveršana, analīze un apstrāde reālajā laikā ļauj Jums vieglāk sekot sarunām pat sarežģītos klausīšanās apstākļos. Jūsu ērtībām ir paredzēta arī Bernafon jaunā Dynamic Feedback Canceller™ funkcija. Jūs vairs neapgrūtinās svilpjošas skaņas, jo tās tiek novērstas zibenīgi ātri – dažu milisekunžu laikā. Tai pašā laikā Viron nepārspējamā DECS™ tehnoloģija nodrošina Jums maksimālu klausīšanās ērtumu un samazina klausīšanās piepūli. Šo tehnoloģiju apvienojums ļauj Jums labāk koncentrēties uz notiekošo un baudīt visreālistiskāko skaņas pieredzi.

Jauda visai dienai ar Viron uzlādējamiem dzirdes aparātiem

Ar Viron miniRITE T R varat aizmirst par bateriju maiņu un iegādi. Elegantais, uzlādējamie dzirdes aparāti ir aprīkoti ar bezvadu tehnoloģiju, audiocilpu, dubulto spiedpogu un LED gaismas indikatoru, kas norāda uzlādes statusu. Ilgstošas darbības litija jonu bateriju var pilnībā uzlādēt tikai 3 stundu laikā. Izbaudiet jaudas pilnu dienu ar Viron uzlādējamajiem dzirdes aparātiem, tostarp veiciet tālruņa zvanus un straumējiet skaņu no citām ierīcēm.

Viron piedāvā lielisku izklaidi un pārvaldību

Klausieties savu mīļāko radiostaciju vai sazinieties ar tuviniekiem, lietojot viedtālruni. Ar Viron dzirdes aparātiem skaņu ir iespējams straumēt tieši Jūsu dzirdes aparātos, tādējādi sniedzot Jums lielāku rīcības brīvību.

 • TV-A: Straumējiet skaņu no TV tieši Jūsu dzirdes aparātos ar TV-A adapteri. Skatieties iecienītākās filmas un pārraides Jums vēlamajā skaļumā un izbaudiet augstākās klases Dolby Digital® Stereo skaņas kvalitāti.
 • EasyControl-A lietotne: bezmaksas lietotne. Mainiet programmas un regulējiet skaļuma līmeni, attālināti atrodiet savu dzirdes aparātu un pārbaudiet baterijas līmeni ar lietotnes palīdzību.
 • RC-A: Regulējiet skaļuma līmeni un mainiet programmas ar diskrēto RC-A tālvadības pulti. Mazā un plānā RC-A tālvadības pults ietilpst jebkurā kabatā vai somiņā, un ērti ieguļ rokā.
 • SoundClip-A: daudzpusīgs aksesuārs, ko iespējams savienot ar visām modernajām Bluetooth® audio ierīcēm. To var lietot arī kā tālvadības pulti vai tālvadības mikrofonu.
Scroll to Top