,

Dzirdes aparāti VIRON 7 miniRITE T R (2 gab. + uzlādes ierīce)

1.800,00

Tehniskais apraksts

 • Dubultā spiedpoga
 • Audiocilpa
 • miniFit skaļruņi
 • Hidrofobisks pārklājums
 • IP68 vērtējums
 • 2,4 GHz zemas enerģijas Bluetooth®
 • NFMI (tuvā darbības lauka magnētiskā indukcija)

Aksesuāri

 • EasyControl-A lietotne (iOS un Android™)
 • RC-A (tālvadības pults)
 • TV-A (TV adapteris)

Viron ir Bernafon pirmie dzirdes aparāti ar True Environment Processing™ tehnoloģiju.Viron  miniRITE T R ir uzlādējami dzirdes aparāti ar jaudīgu litija jonu bateriju, kas nodrošina darbību visas dienas garumā. Tie ir iekšauss uztvērēja dzirdes aparāti, kas paredzēts lietotājiem gan ar vieglu, gan ļoti smagu dzirdes zuduma pakāpi. Tie sevī ietver arī zemas enerģijas 2,4 GHz Bluetooth® un NFMI (tuvā darbības lauka magnētiskās indukcijas) tehnoloģiju, audiocilpu un dubulto spiedpogu skaļuma regulēšanai un programmu maiņai. Viron miniRITE T R ir aprīkots ar miniFit skaļruņu sistēmu, kas sevī ietver četrus jaudas līmeņus, kā arī plašu kupolu un individuālo ieliktņu klāstu.

Viron. Dzirdes aparāts, kas palīdz Jums dzirdēt skaņu tā, kā to paredzējusi daba.

Viron pārskats

Viron ir industrijas pirmais dzirdes aparāts ar True Environment Processing™ tehnoloģiju, kas sniedz lietotājiem iespēju pilnvērtīgi izbaudīt skaņu, liekot katrai situācijai izklausīties dabīgākai un īstākai.

Jauns, jaudīgs čips

Reizē ar Viron nāk klajā arī Bernafon visjaudīgākais čips. Tas ir jaudīgāks kā jebkad, ļaujot mums ieviest revolucionāru atbildes trokšņa kompensēšanas sistēmu. Čips nodrošina pietiekamu jaudu, lai uztvertu 32 000 atšķirīgu apkārtējās vides datu punktu un pielāgotu pastiprinājumu ar ātrumu 20 000 reižu sekundē. 2,4 GHz un NFMI duālā radiotehnoloģija padara Viron par perfektu izvēli lietotājiem, kuri novērtē mūsdienu digitālās pasaules iespējas.

Patentētā Dynamic Feedback Canceller™ funkcija

Mēs dēvējam šo funkciju par jaunievedumu, jo tā ir līdz šim ātrākā un efektīvākā atbildes trokšņa kompensācijas sistēma no Bernafon. Dynamic Feedback Canceller™ likvidē akustiskā signāla atbildes trokšņus dažu milisekunžu laikā tā, lai tie netraucētu lietotājam.

Pārbaudīta DECS™ tehnoloģija

Dynamic Environment Control System™, jeb DECS™ – dinamiskā vides pārvaldības sistēma izmanto vairāku sistēmu apvienojumu, lai nodrošinātu True Environment Processing™ funkciju, kas ļauj veikt apkārtējās vides analīzi un pastiprinājuma pielāgojumus reālajā laikā. DECS™ uzlabo runas saprotamību sarežģītos klausīšanās apstākļos, nodrošina maksimālu klausīšanās ērtumu trokšņainā vidē un samazina klausīšanās piepūli*.

Jauda visai dienai ar Viron uzlādējamiem dzirdes aparātiem

Ar Viron miniRITE T R varat aizmirst par bateriju maiņu un iegādi. Elegantais, uzlādējamie dzirdes aparāti ir aprīkoti ar bezvadu tehnoloģiju, audiocilpu, dubulto spiedpogu un LED gaismas indikatoru, kas norāda uzlādes statusu. Ilgstošas darbības litija jonu bateriju var pilnībā uzlādēt tikai 3 stundu laikā. Izbaudiet jaudas pilnu dienu ar Viron uzlādējamajiem dzirdes aparātiem, tostarp veiciet tālruņa zvanus un straumējiet skaņu no citām ierīcēm.

Viron piedāvā lielisku izklaidi un pārvaldību

Klausieties savu mīļāko radiostaciju vai sazinieties ar tuviniekiem, lietojot viedtālruni. Ar Viron dzirdes aparātiem skaņu ir iespējams straumēt tieši Jūsu dzirdes aparātos, tādējādi sniedzot Jums lielāku rīcības brīvību.

 • TV-A: Straumējiet skaņu no TV tieši Jūsu dzirdes aparātos ar TV-A adapteri. Skatieties iecienītākās filmas un pārraides Jums vēlamajā skaļumā un izbaudiet augstākās klases Dolby Digital® Stereo skaņas kvalitāti.
 • EasyControl-A lietotne: bezmaksas lietotne. Mainiet programmas un regulējiet skaļuma līmeni, attālināti atrodiet savu dzirdes aparātu un pārbaudiet baterijas līmeni ar lietotnes palīdzību.
 • RC-A: Regulējiet skaļuma līmeni un mainiet programmas ar diskrēto RC-A tālvadības pulti. Mazā un plānā RC-A tālvadības pults ietilpst jebkurā kabatā vai somiņā, un ērti ieguļ rokā.
 • SoundClip-A: daudzpusīgs aksesuārs, ko iespējams savienot ar visām modernajām Bluetooth® audio ierīcēm. To var lietot arī kā tālvadības pulti vai tālvadības mikrofonu.
Scroll to Top
Scroll to Top