Dzirdes aparāti Alpha 5 miniRITE T R (2 gab. + uzlādes ierīce)

1.300,00

Bernafon Alpha ir radījis pirmos dzirdes aparātus ar Hybrid Technology™. miniRITE T ir uzlādējams dzirdes aparāts Tas ir iekšauss uztvērēja dzirdes aparāts, kas paredzēts lietotājiem gan ar vieglu, gan ļoti smagu dzirdes zuduma pakāpi. Tas sevī ietver arī zemas enerģijas 2,4 GHz Bluetooth® un NFMI (tuvā darbības lauka magnētiskās indukcijas), tehnoloģiju, audiocilpu un dubulto spiedpogu skaļuma regulēšanai un programmu maiņai. miniRITE T R ir aprīkots ar miniFit skaļruņu sistēmu, kas sevī ietver četrus jaudas līmeņus, kā arī plašu kupolu un individuālo ieliktņu klāstu.

Tehniskais apraksts
• Audio signālu straumēšana (savienojams ar iOS un Android™ viedierīcēm )
• 2,4 GHz zemas enerģijas Bluetooth®
• NFMI (tuvā darbības lauka magnētiskā indukcija)
• Dubultā spiedpoga
• Audiocilpa
• miniFit skaļruņi
• Hidrofobisks pārklājums
• IP68 vērtējums
• Daudzkrāsu LED indikators

Aksesuāri
• EasyControl-A lietotne (iOS un Android™)
• Bernafon EasyControl Connect lietotne (iOS un Android™)
• RC-A (tālvadības pults)
• TV-A (TV adapteris)
• SoundClip-A

 

Dzirdes aparāti Bernafon Alpha – radīti, iedvesmojoties no labākajiem!

Bernafon vienmēr ir citādāk skatījies uz signālu apstrādi. Bernafon ir panācis lielisku runas saprotamību un dabisku skaņu, izmantojot novatorisko reāllaika skaņas apstrādi. Bernafon nepārtraukti meklē dažādus jauninājumus, kas uzlabo dzirdes aparātus. Pateicoties jaunākajiem sasniegumiem mikročipu tehnoloģijā, Bernafon ir radījis pirmos dzirdes aparātus ar Hybrid Technology™ – Alpha.

Hybrid Technology™ – izcila skaņa bez kompromisiem

 

Alpha Hybrid dzirdes aparātiKlausīšanās situācijas rada dažādas problēmas. Bernafon Alpha ar Hybrid Technology™ uzlabo gan runas izpratni, gan klausīšanās komfortu. Šī tehnoloģija atšķir dažādas situācijas un pielāgojas katrai videi individuāli.

Hybrid Technology™ var darboties kopā vai atsevišķi, lai panāktu pareizo līdzsvaru bez kompromisiem – jo divi vienmēr ir labāki par vienu.

Hybrid Technology™ sastāv no 4 hibrīda procesa blokiem. Katrs no tiem apvieno divas vienmērīgi mijiedarbojošās sistēmas, lai efektīvi darbotos jebkurā klausīšanās situācijā.

Iecienītākie uzlādējamie dzirdes aparāti

Ar Alpha miniRITE T R jūs varat aizmirst par bateriju nomaiņu vai rezerves bateriju nēsāšanu līdzi. Litija jonu bateriju priekšrocības ir īss uzlādes laiks un samazināta baterijas nolietošanās laika gaitā.

Alpha miniRITE T R uzlādes ierīce izmanto induktīvo tehnoloģiju, ļaujot veikt dzirdes aparātu bezkontakta uzlādi, tādējādi samazinot kontaktu korozijas risku.

Ierīces kompaktais, modernais dizains iederas uz jebkura naktsgaldiņa, savukārt integrētā USB 2.0 ligzda ļauj veikt uzlādi no dažādiem jaudas avotiem (nepieciešama lieljaudas USB 2.0 ligzda (500 mA izejas strāva)), ļaujot to paņemt līdzi jebkur.

 

 

Universāls un elegants

Alpha miniRITE T R dzirdes aparātus ir vienkārši un ērti lietot katru dienu.

miniRITE T R izmēģinājuma laikā 90% klientu apstiprināja, ka dzirdes aparāts ērti novietojas aiz auss. Ergonomiskais dizains nodrošina pareizu un ērtu novietojumu, rezultātā iegūstot arī uzlabotu skaņas kvalitāti.

Barnafon Alpha ir pieejams 10 dažādās krāsu kombinācijās, kas atbildīs tieši jūsu stilam, ādas un matu krāsai.

 

Vairāk iespēju skaņas straumēšanai

Bernafon Alpha dzirdes aparāti var straumēt skaņu no iOS un Android ierīcēm, kam ir 2.4 GHz Bluetooth® Low Energy bezvadu tehnoloģija. Bernafon Alpha var lietot kā stereo austiņas, lai straumētu mūziku, sazinātos ar saviem mīļajiem videozvana laikā, pieņemtu tālruņa zvanus. Skaņa tiek straumēta tieši uz dzirdes aparātiem.

Papildu aksesuāri

SoundClip-A: To var lietot kā tālvadības pulti vai tālvadības mikrofonu, kas uzlabos starppersonu komunikāciju attālumā vai trokšņainā vidē. Daudzpusīgs aksesuārs brīvroku tālruņa zvaniem.

TV-A: Šī ierīce straumē skaņu no TV tieši uz Alpha dzirdes aparātiem augstā stereo skaņas kvalitātē.

RC-A: RC-A tālvadības pults sazinās ar Alpha dzirdes aparātiem, izmantojot 2,4 GHz bezvadu tehnoloģiju, un ļauj diskrēti regulēt skaļuma līmeni un mainīt programmas.

EasyControl-A lietotne: Noderīga bezmaksas lietotne katram dzirdes aparāta lietotājam.

  • Find my hearing aid (atrast dzirdes aparātu) funkcija;
  • Izmantojiet lietotni, lai izveidotu savienojumu ar vairākiem TV adapteriem;
  • Straumējiet tālruņa signālu uz jūsu dzirdes aparātiem;
  • Pielāgojiet basus, vidējās un augstās skaņas tonalitātes straumēšanas ekvalaizerī;
  • Mainiet dzirdes aparātu skaļumu, pārslēdziet programmas un pārbaudiet bateriju uzlādes līmeni.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Dzirdes aparāti Alpha 5 miniRITE T R (2 gab. + uzlādes ierīce)”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Scroll to Top